Kategoria Lokacioni Fjalëtkyqe (p.sh. Menaxher)  
Kėrkim mė i avancuar
  PUNĖT E VEĒUARA
Internship- Marketing and Communication, Kosovƫ
Ingjinier i Ndƫrtimtaris, Kosovƫ
  KOMPANITË E VEÇUARA
ITBM Solutions LLC AutoServicePartner
Frutex L.L.C. MDA
ASK Tec Agikons
   PUNËT E FUNDIT TË SHPALLURA
Recruiting Work Italy Titulli: MARANGOZ DETAR
Lokacioni: Durrƫs
Apliko deri: 20/06/2024
WorkItaly nė emėr tė njė Klienti tė saj tė rėndėsishėm Italian Lider nė sektorin e transportit kombėtar dhe ndėrkombėtar, kėrkon tė punėsojė menjėherė 1 Punonjės nė profilin e mėposhtėm...
Recruiting Work Italy Titulli: SHOFER BISARCA
Lokacioni: Durrƫs
Apliko deri: 06/06/2024
Kompania “‘Work Italy’’ nė emėr tė njė Klienti tė saj tė Rėndėsishėm Italian, Kerkon te punesoje Shofera me patent CE Per BISARKE Kushte te mira pune , Pune te sigurte dhe afatgjate...
Recruiting Work Italy Titulli: SHOFER BISARCA
Lokacioni: Durrƫs
Apliko deri: 06/06/2024
Kompania “‘Work Italy’’ nė emėr tė njė Klienti tė saj tė Rėndėsishėm Italian, Kerkon te punesoje Shofera me patent CE Per BISARKE Kushte te mira pune , Pune te sigurte dhe afatgjate...
<font color=( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani" />
Titulli: Food Safety/Quality Experts, Albania
Lokacioni:
Apliko deri: 23/05/2024
Overview Since 1963 and in 148 countries, ACDI/VOCA has empowered people in developing and transitional nations to succeed in the global economy. Based in Washington, D.C., ACDI...
<font color=( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani" />
Titulli: Policy Experts, Albania
Lokacioni:
Apliko deri: 23/05/2024
Overview Since 1963 and in 148 countries, ACDI/VOCA has empowered people in developing and transitional nations to succeed in the global economy. Based in Washington, D.C., ACDI...
Trego të gjitha punët >>
Kyēu si punėkėrkues  
Email Adresa
Fjalėkalimi
 
Keni harruar Fjalėkalimin?  |  Regjistrohu!  
Marketing | Reklamo ketu
 Lajmet e Fundit
Rrisni shanset pƫr punƫsim
Mƫsoni si ta pƫrgatisni CV-nƫ tuaj profesionalisht pƫrmes trajnimit tƫ ofruar nga Cambridge School Training Center.
(05/03/2013)
Rriten investimet turke nƫ Kosovƫ
Nƫ Samitin Ndƫrkombƫtar tƫ Ballkanit tƫ mbajtur nƫ Bursa tƫ Turqisƫ
(05/12/2012)
Trego tė gjitha lajmet >>

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.