Kategoria Lokacioni Fjalëtkyqe (p.sh. Menaxher)  
Kėrkim mė i avancuar
  PUNĖT E VEĒUARA
Recruiting Manager, Kosovė
Proposal Manager, Kosovė
Program Manager, Kosovė
Emergency Room Physician, Kosovė
Operating Room Technician, Kosovė
Operating Room Nurse, Kosovė
Intensive Care Unit Nurse, Kosovė
Emergency Medical Technician Paramedic, Kosovė
Emergency Room Nurse, Kosovė
Information Technology Specialist, Kosovė
  KOMPANITË E VEÇUARA
Frutex L.L.C. ASK Tec
IMB Kosovė AutoServicePartner
ITBM Solutions LLC GC&DA LLC
   PUNËT E FUNDIT TË SHPALLURA
<font color=( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani" />
Titulli: Kerkojme Financier per ne Sarande
Lokacioni: Sarande
Apliko deri: 28/07/2017
Shoqeria “ S&D Invest” kerkon te punesoje per ne Sarande: Menaxher /e Financiar Detyrat/Pergjegjesite • Menaxheri Finaciar duhet te siguroje dhe interpretoje informacionin financiar ne...
<font color=( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani" />
Titulli: Kerkojme Menaxher Shitjesh
Lokacioni: Tirane
Apliko deri: 27/07/2017
Kompania “ S&D Invest” lider ne fushen e turizmit, per Projektin e Investimit afatgjate per resortet e saj ne te gjithe Shqiperine, kerkon staf te kualifikuar...
<font color=( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani" />
Titulli: Kerkojme Menaxher te Burimeve Njerezore
Lokacioni: Tirane
Apliko deri: 27/12/2017
Kompania Agikons, lider nė ndėrtimim dhe zhvillimin e rezidencave, shpall pozicionin vakant “Menaxher tė Burimeve njerėzore”. Tė interesuarit janė tė lutur tė dėrgojnė cv-nė e tyre nė hr@agikons...
<font color=( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani" />
Titulli: Kerkojme Menaxher te Burimeve Njerezore
Lokacioni: Tirane
Apliko deri: 27/12/2017
Kompania Agikons, lider nė ndėrtimim dhe zhvillimin e rezidencave, shpall pozicionin vakant “Menaxher tė Burimeve njerėzore”. Tė interesuarit janė tė lutur tė dėrgojnė cv-nė e tyre nė hr@agikons...
Scopic Software Titulli: Intermediate Android Developer
Lokacioni:
Apliko deri: 22/12/2017
This is a remote, home-based position. Scopic Software is the largest virtual software company in the world. We have over 200 employees spread across 25 different countries...
Trego të gjitha punët >>
Kyēu si punėkėrkues  
Email Adresa
Fjalėkalimi
 
Keni harruar Fjalėkalimin?  |  Regjistrohu!  
Marketing | Reklamo ketu
 Lajmet e Fundit
Rrisni shanset pėr punėsim
Mėsoni si ta pėrgatisni CV-nė tuaj profesionalisht pėrmes trajnimit tė ofruar nga Cambridge School Training Center.
(05/03/2013)
Rriten investimet turke nė Kosovė
Nė Samitin Ndėrkombėtar tė Ballkanit tė mbajtur nė Bursa tė Turqisė
(05/12/2012)
Trego tė gjitha lajmet >>

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.