Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 38)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Sep 30 Inside Sales Rep ā€“ Software/IT Scopic Software Kosovė
  Jan 7 Agenta Intermedia Connect Prishtinė - Kosovė
  Apr 3 Agjent Marketingu Multiservis Center sh.p.k. Tiranė - Shqipėri
  Jan 28 Call Agent Eco Group Ferizaj - Kosovė
  Feb 15 Call Agent Bear Communications Prishtine - Kosovė
  Oct 12 Call Agent (10) Kawa Kosovė
  Aug 26 Call Agent Pune nga Shtepia WithVoice Prishtine - Kosovė
  Mar 25 CALL CENTER SHKODER XL World Group SHKODER - Shqipėri
  Aug 13 callcenter PLUS-CALL prishtine - Kosovė
  Apr 14 GLOBAL GRADUATE PROGRAMME ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Kosovė
  Dec 11 IFS kerkon operatore ne gjuhen italiane , pagesa super International Financial Services tirane - Shqipėri
  Nov 27 IFS kerkon operatore ne gjuhen italiane , pagesa super International Financial Services Shqipėri
  Oct 18 Inside Sales Rep ā€“ Software/IT Scopic Software Kosovė
  Jul 17 Inside Sales Rep for Software/IT Scopic Software Shqipėri
  Feb 6 Intercom Data Service IDS Vlore Vlore - Shqipėri
  Dec 4 Internship- Marketing and Communication Solaborate Prishitne - Kosovė
  Feb 22 Kerkohen agjente shitje Energy Call Tirane - Shqipėri
  Jul 19 Konsulentė –Marketingu & Shitje Citysale Prishtine - Kosovė
  Nov 8 Marketing & Shitje Balcanica Prishtinė - Kosovė
  Jun 18 Marketing and Communication Internship Solaborate Prishtine - Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.