Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 21)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Oct 10 Agjent udhetimi Siroalva Tiranė - Shqipėri
  Nov 26 Animator for online entertainment Infomedia d.o.o Shqipėri
  Oct 5 Banakier Bermon Hotel Tiranė - Shqipėri
  Oct 15 Ekonomist Poseidon-R Tiranė - Shqipėri
  Oct 22 Ekonomiste N.C.E. shpk Tiranė - Shqipėri
  Apr 11 Elektricist ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Tirana - Shqipėri
  Jul 28 German Speaking Assistant Manoolia Shqipėri
  Apr 11 Hidraulik ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Tirana - Shqipėri
  Oct 5 Kamarier Bermon Hotel Tiranė - Shqipėri
  Mar 20 Kėrkohet marangoz ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Tirane - Shqipėri
  Jun 27 kerkohet Picajol restorant Matteo Shqipėri
  Oct 10 Key Account Manager Porsche Albania Tiranė - Shqipėri
  Mar 7 Kompania "S&D Invest " sh.a, Tirane, ofron vend pune ne pozicionin e Arketar/e-Recepsionist/e prane Kompania S&D Kavaje - Shqipėri
  Mar 7 Menaxher Pastrimi Kompania S&D TIRANE - Shqipėri
  Nov 28 MODELE KAPPAOIL DURRES - Shqipėri
  Jan 18 Monitorues kamerash dhe Operator Sherbimi Kompania S&D TIRANE - Shqipėri
  Oct 19 Montues per pajisje audio per makine Kenwood Vlorė - Shqipėri
  Oct 6 NUOVA CAMPAGNA - AMBITO MEDICO ( PFIZER ) LIFE Tirane - Shqipėri
  Jan 18 Pėrfaqėsues Mjekėsorė El Pharma sh.p.k Tirane - Shqipėri
  Oct 22 Punetor per punime, riparim/sherbime N.C.E. shpk Tiranė - Shqipėri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.