Tė gjitha punėt (1 nė 16 nga 16)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Oct 10 Agjent udhetimi Siroalva Tiranė - Shqipėri
  Nov 26 Animator for online entertainment Infomedia d.o.o Shqipėri
  Dec 20 Apliko pėr t’u punėsuar nė Evropė, SHBA, Kanada, Dubai, Katar, Oman, Bahrein etj. Work Everyday Shqipėri
  Oct 5 Banakier Bermon Hotel Tiranė - Shqipėri
  Oct 15 Ekonomist Poseidon-R Tiranė - Shqipėri
  Oct 22 Ekonomiste N.C.E. shpk Tiranė - Shqipėri
  Jul 28 German Speaking Assistant Manoolia Shqipėri
  Oct 5 Kamarier Bermon Hotel Tiranė - Shqipėri
  Oct 10 Key Account Manager Porsche Albania Tiranė - Shqipėri
  Dec 30 Kontrata pune ne Lindje te Mesme Aeme Agency Tirana - Shqipėri
  Nov 28 MODELE KAPPAOIL DURRES - Shqipėri
  Oct 19 Montues per pajisje audio per makine Kenwood Vlorė - Shqipėri
  Oct 6 NUOVA CAMPAGNA - AMBITO MEDICO ( PFIZER ) LIFE Tirane - Shqipėri
  Jan 18 Pėrfaqėsues Mjekėsorė El Pharma sh.p.k Tirane - Shqipėri
  Oct 22 Punetor per punime, riparim/sherbime N.C.E. shpk Tiranė - Shqipėri
  Oct 15 Specialiste per prodhim dhe montim Agiplast Tiranė - Shqipėri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.