Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 308)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Mar 24 CALL CENTER - Agjent te thirrjeve A communication Prishtine - Kosovė
  Dec 16 Pėrkthyes Serbisht-Anglisht-Shqip dhe Anasjelltas AB & Associates Kosovė
  Feb 12 Inxhinjere arkitekte Aeme Agency Prishtinė - Kosovė
  Feb 12 Kėrkohet njė pianiste femėr Aeme Agency Prishtinė - Kosovė
  Dec 3 Menaxher Financiar AFAS Fushė Kosovė - Kosovė
  Oct 25 Zv. Drejtor nė INTEREX - Pejė AFAS Pejė - Kosovė
  Jun 3 Asistente e financave Agro Trade shpk Kosovė
  Jun 3 Recepcioniste Agro Trade shpk Prishtine - Kosovė
  Sep 26 1 Punetor Per Regllazh Dhe 2 Praktikanta AGS Fushekosove - Kosovė
  Oct 23 Puntore e Agjensionit alaska travel Prishtinė - Kosovė
  Oct 31 Puntore e Agjensionit alaskatravel Kosovė
  Aug 24 Puntore e Agjensionit alaskatravel Kosovė
  Oct 20 Asistente ALDEX SHPK PEJE - Kosovė
  Aug 17 Asistente ALDEX SHPK PEJE - Kosovė
  May 17 Arkitekt Alumil Kosovo shpk Kosovė
  May 26 sigurim fizik ne kazino Angels Security Guard Pristinė - Kosovė
  Feb 18 Agjent i Shitjes - Komercialist (2 pozita) Arjeta Group Kosovė
  Feb 18 Brend Menaxher Arjeta Group Kosovė
  Feb 16 Teknike e Farmacise Aroma Pharm Kosovė
  Mar 23 Kamarier / Banakier As Trade Lipjan - Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.