Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 63)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  May 4 Operator telemarketing ALMA GROUP SHPK TIRANE - Shqipėri
  Aug 16 Perfaqesuese Shitjesh AVON Cosmetics Kosovė
  Aug 18 Call Center Agent B&S Dialogmarketing sh.p.k. Prishtinė - Kosovė
  Jul 25 Call Center Agent B&S Dialogmarketing sh.p.k. Prishtinė - Kosovė
  May 13 Call Center Agent B&S Dialogmarketing sh.p.k. Prishtinė - Kosovė
  Feb 14 Punetore ne Barnatore Barnatore Lipjan - Kosovė
  Mar 11 Call Agent BCreative Group Prishtinė - Kosovė
  Dec 28 Kundendienst - Gjermanisht (Femer) CrossFit Kosovė
  Jul 21 Stomatolog/e Dental-B Prishtine - Kosovė
  Sep 4 asistene elektro-toni mundesisht nga prishtina - Kosovė
  Apr 27 Opportunitą di lavoro sulla campagna di Local Web Energy Call Tirane - Shqipėri
  Feb 22 Kerkohen agjente shitje Energy Call Tirane - Shqipėri
  Nov 9 Kerkojme mesimdhenese te gjuhes Gjermane English Language School Kosovė
  Mar 28 Farmacist Barnatore FLORA BARNATORE Prishtine - Kosovė
  Jun 13 FUTURE GENERATION RICERCA OPERATORI TELEFONICI ( TIRANE / ELBASAN ) Future Generation Tirane - Shqipėri
  Jun 11 OPPORTUNITA’ DI LAVORO COME OPERATORE TELEFONICO ( TIRANE / ELBASAN ) Future Generation Shqipėri
  May 20 Ricerca Operatori Telefonici Future Generation Tirane/Elbasan - Shqipėri
  Sep 10 Future Generation Sh.p.k Future Generation Tirane - Shqipėri
  Nov 25 Agjent i thirrjeve Global Cooperation Kosovė
  Jan 9 I AM Property I AM Property Tirane - Shqipėri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.