Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 38)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Jun 22 Intermediate Android Developer Scopic Software Shqipėri
  Jun 12 Intermediate C++/Qt Developer Scopic Software Shqipėri
  May 26 Intermediate C++/Qt Developer Scopic Software Shqipėri
  May 22 Intermediate C++/Qt Developer Scopic Software Shqipėri
  May 12 Intermediate/Senior Web Developer (PHP/JS) Scopic Software Shqipėri
  May 10 Intermediate Python/Django Developer Scopic Software Shqipėri
  May 4 Intermediate C++/Qt Developer Scopic Software Shqipėri
  May 4 System Administrator (Junior - Intermediate) Scopic Software Shqipėri
  Apr 28 System Administrator (Junior - Intermediate) Scopic Software Shqipėri
  Apr 28 Intermediate Python/Django Developer Scopic Software Shqipėri
  Apr 25 Intermediate+ - Senior Web Developer Scopic Software Shqipėri
  Apr 18 Intermediate+ - Senior Web Developer Scopic Software Shqipėri
  Apr 12 Senior Web Developer Scopic Software Shqipėri
  Apr 6 Senior Web Developer Scopic Software Shqipėri
  Apr 4 Intermediate C++/Qt Developer Scopic Software Shqipėri
  Mar 29 Intermediate C++/Qt Developer Scopic Software Shqipėri
  Mar 22 Senior Web Developer Scopic Software Shqipėri
  Mar 21 Intermediate C++/Qt Developer Scopic Software Shqipėri
  Mar 15 Junior - Intermediate Javascript Developer Scopic Software Shqipėri
  Dec 15 DevOps System Administrator Scopic Software Shqipėri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.