Tė gjitha punėt (1 nė 18 nga 18)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Mar 11 Grafico css jquery html5 TIRANA Jomaservizi Shqipėri
  Mar 11 Senior Php/Java APP Mobile Jomaservizi Shqipėri
  Dec 10 Specialista HR informatica Jomaservizi Shqipėri
  Nov 23 Specialista HR informatica Jomaservizi Shqipėri
  Nov 23 Grafico Web freelance Jomaservizi Shqipėri
  Sep 13 Senior Php/Java APP Mobile Jomaservizi Shqipėri
  Sep 3 Senior Php/Java APP Mobile Jomaservizi Shqipėri
  Dec 6 Teknik i Mirėmbajtjes sė PC dhe paisjeve IT DM Consulting Services Tirana - Shqipėri
  Nov 20 Grafico css jquery html5 TIRANA Jomaservizi tirane - Shqipėri
  Dec 24 Native Mobile Developer iOS Manoolia Tiranė - Shqipėri
  Nov 25 IT - Sales Specialist Konsort Tirane - Shqipėri
  Nov 16 Technical Project Manager (WordPress and/or Magento) Manoolia Tiranė - Shqipėri
  Nov 9 Grafico css jquery html5 TIRANA Jomaservizi Tirane - Shqipėri
  Oct 1 Drupal Developer Manoolia Tiranė - Shqipėri
  Aug 12 PHP Backend Developer (Symfony2) Manoolia Tiranė - Shqipėri
  Jul 8 Node.js/Meteor.js Developer Manoolia Tiranė - Shqipėri
  Oct 22 Specialist kompjuteri Divitech Computers Tiranė - Shqipėri
  Oct 15 Administrator Rrjeti Intercom Data Service Tiranė - Shqipėri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.