Tė gjitha punėt (1 nė 5 nga 5)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Dec 4 Internship- Marketing and Communication Solaborate Prishitne - KosovĆ«
  May 31 Mjeshter i Gjeneratoreve ITBM Solutions LLC Prishtine - KosovĆ«
  Jun 21 Menaxher Shitjesh Synergy Kosovo LLC Prishtine - KosovĆ«
  Oct 22 AgjentĆ« shitjesh Synergy Kosovo LLC Prishtine, Gjilan, Gjakove, Ferizaj, Prizren, Mitrovice, Podujeve, Obiliq - KosovĆ«
  May 4 Operator telemarketing ALMA GROUP SHPK TIRANE - ShqipĆ«ri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.