Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 32)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Jun 20 MARANGOZ DETAR Recruiting Work Italy DurrĆ«s - ShqipĆ«ri
  Jun 6 SHOFER BISARCA Recruiting Work Italy DurrĆ«s - ShqipĆ«ri
  Jun 6 SHOFER BISARCA Recruiting Work Italy DurrĆ«s - ShqipĆ«ri
  Jul 22 LMR Technicians ITBM Solutions LLC KosovĆ«
  Dje Limari Auto Ngjyrosje Fatoni PrishtinĆ« - KosovĆ«
  May 31 Mjeshter i Gjeneratoreve ITBM Solutions LLC Prishtine - KosovĆ«
  Oct 16 Praktikant tĆ« gazetarisĆ« Rrjeti Ballkanik i GazetarisĆ« Hulumtuese PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Oct 16 Kameraman/Gazetar praktikant Rrjeti Ballkanik i GazetarisĆ« Hulumtuese PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Oct 16 Gazetar/PĆ«rkthyes Rrjeti Ballkanik i GazetarisĆ« Hulumtuese PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Oct 16 Monitorues tĆ« gjykatave/hulumtues Rrjeti Ballkanik i GazetarisĆ« Hulumtuese PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Oct 16 Moderator/Gazetar Rrjeti Ballkanik i GazetarisĆ« Hulumtuese PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Oct 1 Lektor/Redaktor Language Translation Agency PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Sep 4 KatĆ«r kamariere Petrol Company PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Dec 19 Manaxhere marketingu AGS Albania ShqipĆ«ri
  Oct 22 Punetor per punime, riparim/sherbime N.C.E. shpk TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Oct 22 Ekonomiste N.C.E. shpk TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Oct 15 Ekonomist Poseidon-R TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Oct 15 Menaxere marketingu Agiplast TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Oct 15 Administrator Rrjeti Intercom Data Service TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Oct 10 Agjent udhetimi Siroalva TiranĆ« - ShqipĆ«ri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.