Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 160)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Feb 14 English Language Instructor ITBM Group LLC Tirane - Shqipėri
ITBM Group LLC
ITBM is a diversified company that provides a broad range of high-quality products and support services to government and commercial customer base...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me kontratė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Sot Kerkojme Financier per ne Sarande ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Sarande - Shqipėri
Shoqeria “ S&D Invest” kerkon te punesoje per ne Sarande: Menaxher /e Financiar Detyrat/Pergjegjesite • Menaxheri Finaciar duhet te...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Dje Kerkojme Menaxher Shitjesh ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Tirane - Shqipėri
Kompania “ S&D Invest” lider ne fushen e turizmit, per Projektin e Investimit afatgjate per resortet e saj ne te gjithe Shqiperine...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Dje Kerkojme Menaxher te Burimeve Njerezore ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Tirane - Shqipėri
Kompania Agikons, lider nė ndėrtimim dhe zhvillimin e rezidencave, shpall pozicionin vakant “Menaxher tė Burimeve njerėzore”...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Dje Kerkojme Menaxher te Burimeve Njerezore ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Tirane - Shqipėri
Kompania Agikons, lider nė ndėrtimim dhe zhvillimin e rezidencave, shpall pozicionin vakant “Menaxher tė Burimeve njerėzore”...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Jun 22 Intermediate Android Developer Scopic Software Shqipėri
This is a remote, home-based position. Scopic Software is the largest virtual software company in the world...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Jun 20 Shites Adria Kosova Tirane - Shqipėri
Kompania "AD ALB" SH.P.K kerkon per nė SHQIPERI 3 shites pėr tė shitur kėpucė mjekėsore. Gjuha: Shqipe, kroate, serbe dhe angleze. Puna...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Pėrkohshėm Diploma: Fakultet
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Jun 19 Oeratore ne gjuhen : Gjermane, Italiane, Angleze Capital Market Solutions tirane - Shqipėri
CMS kompani lider ne fushen e Call Center. Mundesi per kedo qe deshiron te kete nje page ne nivelin e standarteve europiane ...
Paga: 1000 Euro Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė, Me kontratė Diploma: Fakultet
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Jun 15 Operator Capital Market Solutions tirane - Shqipėri
CMS kompani lider ne fushen e Call Center. Mundesi per kedo qe deshiron te kete nje page ne nivelin e standarteve europiane ...
Paga: 1000 Euro Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Fakultet
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Jun 12 Intermediate C++/Qt Developer Scopic Software Shqipėri
This is a remote, home-based position. Scopic Software is the largest virtual software company in the world. We have over 200 employees...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 26 Intermediate C++/Qt Developer Scopic Software Shqipėri
This is a remote, home-based position. Scopic Software is the largest virtual software company in the world. We have over 200 employees...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 24 Picajol Kompania S&D Sarande - Shqipėri
Kerkojme picier tek Bougainville Bay Sarande te punoje me orar te plote. Te kete eksperience pune dhe te jete i perkushtuar ne pune...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 24 Asistent/e Pastrimi Kompania S&D Sarande - Shqipėri
Pershkrimi i punes: Asistenti i manaxherit te pastrimit eshte pergjegjes per te gjitha detyrat e pastrimit, perfshire nivelin e pastertise ne te...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 23 Zhvillues .NET ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Tirane - Shqipėri
Hapėsirė pune pėr zhvillues .net Ne jemi nė kėrkim tė zhvilluesve me pėrvojė tė zotė nė ndėrtimin e aplikacioneve tė zbatuar nė teknologji ...
Paga: 1000 Euro Eksperienca: 3
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 23 Zhvillues Web ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Tirane - Shqipėri
Hapėsirė pune pėr zhvillues web Ne jemi nė kėrkim tė zhvilluesve me pėrvojė tė zotė nė ndėrtimin e aplikacioneve tė zbatuar nė teknologji web...
Paga: 1000 Euro Eksperienca: 3
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 22 Intermediate C++/Qt Developer Scopic Software Shqipėri
This is a remote, home-based position. Scopic Software is the largest virtual software company in the world. We have over 200 employees...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 12 Intermediate/Senior Web Developer (PHP/JS) Scopic Software Shqipėri
This is a remote, home-based position. Scopic Software is the largest virtual software company in the world...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 10 Intermediate Python/Django Developer Scopic Software Shqipėri
This is a remote, home-based position. Scopic Software (www.scopicsoftware.com) is the largest virtual software company in the world...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 8 Kerkohet Saldator ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Tirane - Shqipėri
Kompania Agikons, lider nė ndėrtimim dhe zhvillimin e rezidencave, shpall pozicionin vakant “Saldator”. Tė interesuarit janė tė lutur tė dėrgojnė...
Paga: E pacekur Eksperienca: 5
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 4 Intermediate C++/Qt Developer Scopic Software Shqipėri
This is a remote, home-based position. Scopic Software is the largest virtual software company in the world. We have over 200 employees...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.