Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 168)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Dje IFS kerkon operatore ne gjuhen italiane , pagesa super International Financial Services tirane - Shqipėri
International Financial Services kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Italiane Mundesi page ne baze te standarteve europiane dhe nje ambjent...
Paga: 500 Euro Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Lart
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Dec 7 Senior Web Developer Scopic Software Shqipėri
This is a remote, home-based position. Scopic Software (https://scopicsoftware.com/careers/) is the largest virtual software company in the...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Nov 27 IFS kerkon operatore ne gjuhen italiane , pagesa super International Financial Services Shqipėri
International Financial Services kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Italiane Mundesi page ne baze te standarteve europiane dhe nje ambjent...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Lart
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Nov 23 SEO Specialist Scopic Software Shqipėri
This is remote, home-based position. Scopic Software is seeking for a proactive, hard-working, communicative, passionate SEO Specialist...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Nov 20 Specialist Master Data / Departamenti i Financės All Balcans Corporation Tirana - Shqipėri
Kompania "ALL BALCANS CORPORATION" sh.a kėrkon tė punėsojė nė pozicionin: Specialist Master Data Departamenti i Financės DETYRAT...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Nov 17 Senior Web Developer Scopic Software Shqipėri
This is a remote, home-based position. Scopic Software (www.scopicsoftware.com) is the largest virtual software company in the world...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Nov 14 Pergjegjes Magazine / Departamenti i Magazinimit dhe Logjistikes ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Tirana - Shqipėri
Kompania "ALL BALCANS CORPORATION" sh.a kėrkon tė punėsojė nė pozicionin: Pergjegjes Magazine Departamenti i Magazinimit dhe...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Lart
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Nov 13 Operatore ne gjuhen Italiane International Financial Services tirane - Shqipėri
International Financial Services kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Italiane Mundesi page ne baze te standarteve europiane dhe nje ambjent...
Paga: 500 Euro Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Lart
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Nov 9 Intermediate C++ 3D Graphics Developer Scopic Software Shqipėri
This is a remote, home-based position. Scopic Software is the largest virtual software company in the world...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Nov 9 Junior QA Engineer Scopic Software Shqipėri
This is a remote, home-based position. Scopic Software (www.scopicsoftware.com) is the largest virtual software company in the world...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Nov 9 Operatore ne gjuhen italiane International Financial Services tirane - Shqipėri
International Financial Services kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Italiane Mundesi page ne baze te standarteve europiane dhe nje ambjent...
Paga: 500 Euro Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Lart
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Nov 8 Junior C++ Developer Scopic Software Shqipėri
This is a remote, home-based position. Scopic Software (www.scopicsoftware.com) is the largest virtual software company in the world...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Nov 7 Hey, po te kerkojme ty! UnitCenter Tirane - Shqipėri
Hey, po te kerkojme ty! UnitCenter shpk kerkon te punesoje 100 konsulente telefonike per gjuhen Italiane. Ofrojme : ...
Paga: E pacekur Eksperienca: 2
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Nov 6 Operatore ne gjuhen italiane International Financial Services tirane - Shqipėri
International Financial Services kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Italiane Mundesi page ne baze te standarteve europiane dhe nje ambjent...
Paga: 1000 Euro Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Lart
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Nov 4 Personale creazioni articoli web Global media Agency S.R.L.S. Shqipėri
Sooster.it: La nostra azienda italiana cerca personale in Albania con una perfetta grammatica italiana per la creazione di articoli per il web...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar jo tė plotė, Me kontratė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Oct 31 DevOps Engineer Scopic Software Shqipėri
This is a remote, home-based position. Scopic Software (www.scopicsoftware.com) is the largest virtual software company in the world...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Oct 31 iOS Cross-Platform Mobile Developer Scopic Software Shqipėri
This is a remote, home-based position. Scopic Software is the largest virtual software company in the world. (www.scopicsoftware.com...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Oct 30 Intermediate C++ 3D Graphics Developer Scopic Software Shqipėri
This is a remote, home-based position. Scopic Software is the largest virtual software company in the world...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Oct 26 Intermediate C++ 3D Graphics Developer Scopic Software Shqipėri
This is a remote, home-based position. Scopic Software is the largest virtual software company in the world...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Oct 18 DevOps Engineer Scopic Software Shqipėri
This is a remote, home-based position. Scopic Software (www.scopicsoftware.com) is the largest virtual software company in the world...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.