Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 48)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Dec 4 Internship- Marketing and Communication Solaborate Prishitne - KosovĆ«
  Feb 19 Ingjinier i NdĆ«rtimtaris ITBM Solutions LLC Prishtine - KosovĆ«
  Jun 6 SHOFER BISARCA Recruiting Work Italy DurrĆ«s - ShqipĆ«ri
  Jun 6 SHOFER BISARCA Recruiting Work Italy DurrĆ«s - ShqipĆ«ri
  Mar 21 OPERATOR LOGJISTIKE Recruiting Work Italy Tregu industrial - ShqipĆ«ri
  Jan 31 Remote Analytics and Financial Operations Manager Scopic Software ShqipĆ«ri
  Dec 12 Auditues i BrendshĆ«m Fashion Avenue& Mercato TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Dec 12 SHOFER KAMIONI Recruiting Work Italy Tregu industrial - KosovĆ«
  Dec 10 BukĆ«pjekĆ«s Fashion Avenue& Mercato TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Dec 10 Kamarier/ Banakier Fashion Avenue& Mercato TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Dec 10 Quality Controller Fashion Avenue& Mercato TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Dec 10 Sistemues/e / Shop Ass. Fashion Avenue& Mercato ShqipĆ«ri
  Dec 10 Punonjese Banaku (mercato) Fashion Avenue& Mercato TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Dec 10 Punonjese Tek te fresketat Fashion Avenue& Mercato TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Dec 10 Kasiere Fashion Avenue& Mercato TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Dec 10 Specialiste Finance Fashion Avenue& Mercato TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Dec 10 SHop Ass Fashion Avenue& Mercato ShqipĆ«ri
  Sep 29 SHOFER KAMIONI Recruiting Work Italy DURRES - ShqipĆ«ri
  Apr 28 Customer support specialist CY.TALK Pristina - KosovĆ«
  Mar 21 NĆ«npunĆ«s Zyre Operativ nĆ« Sektorin e Transportit (M) Recruiting Work Italy Durres - ShqipĆ«ri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.