Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 36)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Dec 4 Internship- Marketing and Communication Solaborate Prishitne - KosovĆ«
  Jun 20 MARANGOZ DETAR Recruiting Work Italy DurrĆ«s - ShqipĆ«ri
  Jun 6 SHOFER BISARCA Recruiting Work Italy DurrĆ«s - ShqipĆ«ri
  Jun 6 SHOFER BISARCA Recruiting Work Italy DurrĆ«s - ShqipĆ«ri
  Mar 21 OPERATOR LOGJISTIKE Recruiting Work Italy Tregu industrial - ShqipĆ«ri
  Dje Limari Auto Ngjyrosje Fatoni PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Jul 22 LMR Technicians ITBM Solutions LLC KosovĆ«
  May 31 Mjeshter i Gjeneratoreve ITBM Solutions LLC Prishtine - KosovĆ«
  Oct 22 AgjentĆ« shitjesh Synergy Kosovo LLC Prishtine, Gjilan, Gjakove, Ferizaj, Prizren, Mitrovice, Podujeve, Obiliq - KosovĆ«
  Jun 21 Menaxher Shitjesh Synergy Kosovo LLC Prishtine - KosovĆ«
  May 4 Operator telemarketing ALMA GROUP SHPK TIRANE - ShqipĆ«ri
  Dec 19 Manaxhere marketingu AGS Albania ShqipĆ«ri
  Oct 22 Punetor per punime, riparim/sherbime N.C.E. shpk TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Oct 22 Ekonomiste N.C.E. shpk TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Oct 19 Montues per pajisje audio per makine Kenwood VlorĆ« - ShqipĆ«ri
  Oct 17 Structural designer SIM Engineering TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Oct 17 Architectural designer SIM Engineering TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Oct 16 Praktikant tĆ« gazetarisĆ« Rrjeti Ballkanik i GazetarisĆ« Hulumtuese PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Oct 16 Kameraman/Gazetar praktikant Rrjeti Ballkanik i GazetarisĆ« Hulumtuese PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Oct 16 Gazetar/PĆ«rkthyes Rrjeti Ballkanik i GazetarisĆ« Hulumtuese PrishtinĆ« - KosovĆ«
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.