Tė gjitha punėt (21 nė 40 nga 48)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Mar 21 NĆ«npunĆ«s Zyre Operativ nĆ« Sektorin e Transportit (M) Recruiting Work Italy Durres - ShqipĆ«ri
  Jan 3 Shofer Kamioni Recruiting Work Italy ShqipĆ«ri
  Jul 17 Limari Auto Ngjyrosje Fatoni PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Apr 28 1 Professional Hairstylist / 1 Makeup Artist Bees Beauty Ferizaj - KosovĆ«
  Oct 27 Call Agent Xact Telesolutions Prishtine - KosovĆ«
  Apr 28 System Administrator (Junior - Intermediate) Scopic Software ShqipĆ«ri
  Apr 28 Intermediate Python/Django Developer Scopic Software ShqipĆ«ri
  May 31 Teknik i Klimave ITBM Solutions LLC PrishtinĆ« - KosovĆ«
  May 31 Mjeshter i Gjeneratoreve ITBM Solutions LLC Prishtine - KosovĆ«
  Dec 20 Implementues i softuerit Synergy Kosovo LLC PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Dec 18 Koordinator/e i/e njĆ«sisĆ« sĆ« Inxhinieringut Infra Plus PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Dec 3 4 Inxhinier/e RAFII shp.k PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Nov 13 Agjent i shitjes InterEminex PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Nov 8 Marketing & Shitje Balcanica PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Nov 8 IT - Zhvillim dhe MirĆ«mbajtje tĆ« Web Balcanica PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Nov 7 Menaxhim Balcanica PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Oct 22 AgjentĆ« shitjesh Synergy Kosovo LLC Prishtine, Gjilan, Gjakove, Ferizaj, Prizren, Mitrovice, Podujeve, Obiliq - KosovĆ«
  Sep 17 Axhent i shitjes InterEminex PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Sep 17 Menaxher i programit te shitjes InterEminex PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Aug 16 Inxhinier i MakinerisĆ« RAFII shp.k PrishtinĆ« - KosovĆ«
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.