Tė gjitha punėt (1 nė 2 nga 2)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Mar 16 Kerkohet Sanitare/Pastruese Recruiting Work Italy Tregu industrial - Shqipėri
Kompania WorkItaly Kerkon te punesoj menjehere : Sanitare/Pastruese me eksperienc pune Pune e siguruar pagese e kenaqeshme Puna eshte 4 ore...
Paga: 200 Euro Eksperienca: 1
Lloji i punės: Me orar jo tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  May 4 Operator telemarketing ALMA GROUP SHPK TIRANE - Shqipėri
Net call service, Call Center sito a tirana,a breve darą luogo alle selezioni per potenziare il suo organico...
Paga: 25000 Lekė Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar jo tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.