Tė gjitha punėt (1 nė 18 nga 18)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Jun 20 MARANGOZ DETAR Recruiting Work Italy Durrės - Shqipėri
WorkItaly nė emėr tė njė Klienti tė saj tė rėndėsishėm Italian Lider nė sektorin e transportit kombėtar dhe ndėrkombėtar...
Paga: 660 Euro Eksperienca: 1
Lloji i punės: Me kontratė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Jun 6 SHOFER BISARCA Recruiting Work Italy Durrės - Shqipėri
Kompania “‘Work Italy’’ nė emėr tė njė Klienti tė saj tė Rėndėsishėm Italian, Kerkon te punesoje Shofera me patent CE Per BISARKE Kushte te mira...
Paga: 3120 Euro Eksperienca: 1
Lloji i punės: Me orar tė plotė, Me kontratė Diploma: Shkolla e Mesme
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Jun 6 SHOFER BISARCA Recruiting Work Italy Durrės - Shqipėri
Kompania “‘Work Italy’’ nė emėr tė njė Klienti tė saj tė Rėndėsishėm Italian, Kerkon te punesoje Shofera me patent CE Per BISARKE Kushte te mira...
Paga: 3120 Euro Eksperienca: 1
Lloji i punės: Me orar tė plotė, Me kontratė Diploma: Shkolla e Mesme
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  May 22 Food Safety/Quality Experts, Albania ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Shqipėri
Overview Since 1963 and in 148 countries, ACDI/VOCA has empowered people in developing and transitional nations to succeed in the global economy...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  May 22 Policy Experts, Albania ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Shqipėri
Overview Since 1963 and in 148 countries, ACDI/VOCA has empowered people in developing and transitional nations to succeed in the global economy...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Apr 19 OPERATOR LOGJISTIKE Recruiting Work Italy Tregu industrial - Shqipėri
KOMPANIA E TRANSPORTIT WORK ITALY KERKON TE PUNESOJ 1 PUNOJES NE PROFILIN: NENPUNES ZYRE OPERATIVE NE SEKTORIN E TRANSPORTIT -TE DIJE ITALISHT ...
Paga: 600 Euro Eksperienca: 1
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Lart
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Apr 19 OPERATOR LOGJISTIKE Recruiting Work Italy Tregu industrial - Shqipėri
KOMPANIA E TRANSPORTIT WORK ITALY KERKON TE PUNESOJ 1 PUNOJES NE PROFILIN: NENPUNES ZYRE OPERATIVE NE SEKTORIN E TRANSPORTIT -TE DIJE ITALISHT ...
Paga: 600 Euro Eksperienca: 1
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Lart
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Mar 21 OPERATOR LOGJISTIKE Recruiting Work Italy Tregu industrial - Shqipėri
KOMPANIA E TRANSPORTIT WORK ITALY KERKON TE PUNESOJ 1 PUNOJES NE PROFILIN: NENPUNES ZYRE OPERATIVE NE SEKTORIN E TRANSPORTIT -TE DIJE ITALISHT ...
Paga: 500 Euro Eksperienca: 1
Lloji i punės: Me orar tė plotė, Me kontratė Diploma: Shkolla e Lart
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Feb 17 SHOFER ME PATENT C Recruiting Work Italy Tregu industrial - Shqipėri
WorkItaly kėrkon tė punėsojė menjėherė shofere me Patenten C me eksperience me Betoniere , TE PERDORIN: ESKAVATORIN,POMPA BETONIERE ...
Paga: 660 Euro Eksperienca: 1
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Mesme
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Feb 17 SHOFER KAMIONI Recruiting Work Italy Tregu industrial - Shqipėri
Kompania e transportit WORK ITALI kėrkon tė punėsojė shofer me patent CE... ne Shqiperi , Kosove dhe Maqedoni me pėrvojė pune...
Paga: 2750 Euro Eksperienca: 1
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Mesme
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Feb 17 SHOFER AUTOBUSI Recruiting Work Italy Durres - Shqipėri
Kompania e Workitaly kerkon te punesoje menjehere shofer me Patente D pages e kenaqeshme dhe pune e sigurt dhe afatgjate....
Paga: 2160 Euro Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Mesme
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Dec 28 SHOFER AUTOBUSI Recruiting Work Italy DURRES - Shqipėri
Kompania e Workitaly kerkon te punesoje menjehere shofer me Patente D pages e kenaqeshme dhe pune e sigurt dhe afatgjate.. Bashkohuni me ne
Paga: 2160 Euro Eksperienca: 1
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Dec 28 SHOFER KAMIONI Recruiting Work Italy DURRES - Shqipėri
Kompania e transportit WORK ITALI kėrkon tė punėsojė shofer me patent CE... ne Shqiperi , Kosove dhe Maqedoni me pėrvojė pune...
Paga: 2750 Euro Eksperienca: 1
Lloji i punės: Me kontratė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Dec 12 SHOFER KAMIONI Recruiting Work Italy Tregu industrial - Kosovė
Kompania e trasporti WORK ITALI kėrkon tė punėsojė shofer me patent CE me pėrvojė pune. kushte pune shumė tė mira dhe afatgjat me paga duke...
Paga: 660 Euro Eksperienca: 1
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Sep 29 SHOFER KAMIONI Recruiting Work Italy DURRES - Shqipėri
KOMPANIA WORK ITALY KERKON TE PUNESOJ SHOFER KAMIONI ME PATENT CE KUSHTE TE MIRA DHE PUNE AFATGJATE
Paga: 660 Euro Eksperienca: 3
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Mar 21 Nėnpunės Zyre Operativ nė Sektorin e Transportit (M) Recruiting Work Italy Durres - Shqipėri
WorkItaly nė emėr tė njė Klienti tė saj tė rėndėsishėm Italian Lider nė sektorin e transportit kombėtar dhe ndėrkombėtar...
Paga: 2 Euro Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Lart
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Mar 21 Nėnpunės Zyre Operativ nė Sektorin e Transportit (M) Recruiting Work Italy Durres - Shqipėri
WorkItaly nė emėr tė njė Klienti tė saj tė rėndėsishėm Italian Lider nė sektorin e transportit kombėtar dhe ndėrkombėtar...
Paga: 2 Euro Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Lart
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Jan 3 Shofer Kamioni Recruiting Work Italy Shqipėri
WorkItaly nė emėr tė njė Klienti tė saj tė rėndėsishėm Italian Lider nė sektorin e transportit kombėtar dhe ndėrkombėtar...
Paga: 540 Euro Eksperienca: 1
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.