Tė gjitha punėt (61 nė 80 nga 453)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Mar 14 Kėrkohet Arkitekt ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Tirane - Shqipėri
  Mar 14 Operator/e ne Call Cener Top Contact Vlore - Shqipėri
  Mar 14 Jurist/Kordinator projekti ligjor dhe administrati ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Tirana - Shqipėri
  Mar 14 Kėrkohet Inxhinier Mekanik ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Tirana - Shqipėri
  Mar 14 Kėrkohet Inxhinier Elektrik ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Tirana - Shqipėri
  Mar 13 Trajner/e i parukerise(frizer/e) Qendra per aftesim profesional Camellias Prishtina - Kosovė
  Mar 13 Kėrkohet Arkitekt/e ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Tirana - Shqipėri
  Mar 10 PLC Programer ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Prishtinė - Kosovė
  Mar 8 Junior/Trainee Web Developer Scopic Software Kosovė
  Mar 8 Agjente Marketingu Global Trade Prishtine - Kosovė
  Mar 7 Kerkoj Asistent/e Pastrimi Kompania S&D Sarande - Shqipėri
  Mar 7 Kerkoj Menaxher/e Gjelberimi Kompania S&D TIRANE - Shqipėri
  Mar 7 Kompania "S&D Invest " sh.a, Tirane, ofron vend pune ne pozicionin e Arketar/e-Recepsionist/e prane Kompania S&D Kavaje - Shqipėri
  Mar 7 Menaxher Spa dhe Palester per Hotel Kompania S&D TIRANE - Shqipėri
  Mar 7 Administrator ne Rezidencen “Kodra e Diellit” Kompania S&D TIRANE - Shqipėri
  Mar 7 DrejtorI Rrjetit te Administratoreve Kompania S&D TIRANE - Shqipėri
  Mar 7 Kerkoj Menaxher/e Restoranti Kompania S&D Tirane / Sarande - Shqipėri
  Mar 7 Menaxher Recepsioni Kompania S&D TIRANE - Shqipėri
  Mar 7 Menaxher Eventesh Kompania S&D Shqipėri
  Mar 7 Menaxher Pastrimi Kompania S&D TIRANE - Shqipėri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.