Tė gjitha punėt (61 nė 80 nga 392)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  May 14 Punetor ne autolarje Batatina Prishtine - Kosovė
  May 13 Call Center Agent B&S Dialogmarketing sh.p.k. Prishtinė - Kosovė
  May 11 Custom Care Service Specialist Software Development Shqipėri
  May 9 Punėtor Pėr Montim Tė Mobiljeve Lesna ing.af Prishtine - Kosovė
  May 6 Junior Web Developer Scopic Software Kosovė
  May 6 Intermediate C#/ASP.Net/MVC Developer Scopic Software Kosovė
  May 5 CALL CENTER GR COMMUNICATIONS samit DURRES - Shqipėri
  May 5 Intermediate/Senior C#/ASP.Net Developer Scopic Software Remote - Kosovė
  May 4 Kerkojme Frizere NewStyle Prishtine - Kosovė
  May 1 Masazhere/ Praktikante Excellence Massage Prishtine - Kosovė
  Apr 19 Frizer/e Coiffure Salon Gold Mebusan Kosovė
  Apr 19 Kerkohen Call Agent per UMFRAGE ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Prishtine - Kosovė
  Apr 18 Operator i thirrjeve Prishtina Call Center Prishtinė - Kosovė
  Apr 16 Senior QA Scopic Software Kosovė
  Apr 14 1 ndihmes/e kuzhinjeri, 2 nikoqire( mirembajtese dhomave), 3kamarier dhe 2 recepsioniste Hotel pashtriku Kosovė
  Apr 14 GLOBAL GRADUATE PROGRAMME ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Kosovė
  Apr 9 Kerkohen Call Agent per UMFRAGE ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Prishtine - Kosovė
  Apr 7 Ofrojme Pune ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Kosovė
  Apr 6 C++/Qt Developer Scopic Software Kosovė
  Apr 5 Kerkohen Call Agent per UMFRAGE ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Prishtine - Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.