Tė gjitha punėt (81 nė 100 nga 427)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Dec 7 Senior Web Developer Scopic Software Shqipėri
  Dec 5 Deutschsprachige Kundenbetreuer/-innen Sutherland Prishtinė - Kosovė
  Nov 27 IFS kerkon operatore ne gjuhen italiane , pagesa super International Financial Services Shqipėri
  Nov 26 Junior-Intermediate QA Engineer Scopic Software Kosovė
  Nov 26 Senior Web Developer Scopic Software Kosovė
  Nov 23 SEO Specialist Scopic Software Shqipėri
  Nov 22 kamarierė Hotel ARBERI Lipjan - Kosovė
  Nov 20 Specialist Master Data / Departamenti i Financės All Balcans Corporation Tirana - Shqipėri
  Nov 17 Senior Web Developer Scopic Software Shqipėri
  Nov 15 SEO Specialist Scopic Software Kosovė
  Nov 14 Pergjegjes Magazine / Departamenti i Magazinimit dhe Logjistikes ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Tirana - Shqipėri
  Nov 13 Operatore ne gjuhen Italiane International Financial Services tirane - Shqipėri
  Nov 9 Intermediate C++ 3D Graphics Developer Scopic Software Shqipėri
  Nov 9 Junior QA Engineer Scopic Software Shqipėri
  Nov 9 Operatore ne gjuhen italiane International Financial Services tirane - Shqipėri
  Nov 8 Junior C++ Developer Scopic Software Shqipėri
  Nov 6 Operatore ne gjuhen italiane International Financial Services tirane - Shqipėri
  Nov 4 Ndihmese ne kuzhine pizzeria 038 prishtine - Kosovė
  Nov 4 Personale creazioni articoli web Global media Agency S.R.L.S. Shqipėri
  Oct 31 DevOps Engineer Scopic Software Shqipėri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.