Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 357)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Jan 21 Shitės ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Suharekė - Kosovė
  Jan 14 Catering Chef ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
  Jan 14 Catering Project Manager ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
  Jul 25 Praktike ne Departamentin e Prokurimit ITBM Group LLC Kosovė
  Dec 16 Recruiter (Full Time) ITBM Group LLC Prishtinė - Kosovė
  Dec 4 Internship- Marketing and Communication Solaborate Prishitne - Kosovė
  Sep 16 Nurse ITBM Group LLC Vushtrri, Camp Novo Selo - Kosovė
  Sep 16 Medical Doctor (Physician) ITBM Group LLC Vushtrri, Camp Novo Selo - Kosovė
  Feb 19 Ingjinier i Ndėrtimtaris ITBM Solutions LLC Prishtine - Kosovė
  Dec 23 Inxhinier i Makinerise / Managjer Prodhimi PurePower Filters Kosovė
  Dec 23 Agjent Shitje PurePower Filters Ferizaj - Kosovė
  Dec 20 Asistente Stomatologjike Dentalux Prishtine - Kosovė
  Dec 10 Agjentė tė thirrjeve Beep Solutions Prishtina - Kosovė
  Nov 28 Kerkohen 20 foles te gjuhes gjermane A&B Marketing Ferizaj - Kosovė
  Nov 24 Ndihmes Pizzamen dhe Shankist LEB Pizza shpk Prishtine - Kosovė
  Nov 18 Shitės nė butik Globay Macedoni Shkup - Maqedoni
  Nov 14 Call Agent Inbound Call Agent Inbound Prishtinė - Kosovė
  Nov 13 Senior Environmental Consultant Abkons shpk Prishtinė - Kosovė
  Oct 24 DIZAJNER GRAFIK Fresh Design Prizren - Kosovė
  Oct 16 Backend Web Developer OctoBit Prishtine - Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.