Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 147)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Mar 20 Software Project Manager Scopic Software Shqipėri
  Mar 19 Intermediate QA Engineer Scopic Software Shqipėri
  Mar 14 Intermediate Magento Developer Scopic Software Shqipėri
  Mar 5 Intermediate WordPress Developer Scopic Software Shqipėri
  Feb 16 Junior - Intermediate Android Developer Scopic Software Anywhere - Shqipėri
  Feb 14 DevOps Engineer Scopic Software Shqipėri
  Feb 9 Senior Web Developer Scopic Software Shqipėri
  Jan 19 Intermediate+ C#/ASP.NET Developer Scopic Software Shqipėri
  Jan 12 Senior Ruby on Rails Developer Scopic Software Shqipėri
  Jan 9 Intermediate C++ 3D Graphics Developer Scopic Software Shqipėri
  Dec 27 Full Stack JavaScript Developer ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Prishtinė - Kosovė
  Dec 27 Senior Android Developer Solaborate Prishtinė - Kosovė
  Dec 27 Full Stack JavaScript Developer Solaborate Prishtinė - Kosovė
  Dec 27 Database Developer Solaborate Prishtinė - Kosovė
  Dec 26 Senior Ruby on Rails Developer Scopic Software Shqipėri
  Dec 21 Senior Web Developer Scopic Software Shqipėri
  Dec 13 Senior Web Developer Scopic Software Shqipėri
  Dec 11 C Sharp Developer ABIDAT Kosovė
  Dec 7 Senior Web Developer Scopic Software Shqipėri
  Nov 26 Junior-Intermediate QA Engineer Scopic Software Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.