Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 32)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Dec 5 Deutschsprachige Kundenbetreuer/-innen Sutherland Prishtinė - Kosovė
  Nov 10 Operator/e per call center shqip EDshop Prishtine - Kosovė
  Nov 10 Menaxher/e EDshop Prishtine - Kosovė
  Sep 25 Kamarier Eni Fast Food Kosovė
  Sep 14 Masazhere ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Prishtinė - Kosovė
  Aug 14 Recepsioniste, Hotel Meridian Meridian Hotel Tirane - Shqipėri
  Aug 7 Bashkėpunėtorė/e evroTarget PRISHTINĖ - Kosovė
  Jul 25 Shitėse nė Dyqan Cityshop Prishtine - Kosovė
  May 24 Picajol Kompania S&D Sarande - Shqipėri
  May 3 Kerkojm puntor qe njohin gjuhen gjermane Liva Competence N.T.SH. Kosovė
  May 3 Masazhere king gjilan - Kosovė
  May 2 Praktikantė DEVELOP LLC Kosovė
  Feb 10 Team Leader per la campagna LOCAL WEB IDS (intercom data service Tirane - Shqipėri
  Feb 10 IDS, Intercom Data Service BLLOK IDS (intercom data service Tirane - Shqipėri
  Dec 28 Kundendienst - Gjermanisht (Femer) CrossFit Kosovė
  Aug 18 Call Center Agent B&S Dialogmarketing sh.p.k. Prishtinė - Kosovė
  Jun 29 Pastrues/e Cleaning Prishtina Prishtine - Kosovė
  May 13 Call Center Agent B&S Dialogmarketing sh.p.k. Prishtinė - Kosovė
  May 1 Masazhere/ Praktikante Excellence Massage Prishtine - Kosovė
  Feb 3 KONKURS PUNE PĖR ITALISHTFOLĖS evroTarget Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.