Tė gjitha punėt (1 nė 11 nga 11)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Apr 27 Opportunitą di lavoro sulla campagna di Local Web Energy Call Tirane - Shqipėri
  Mar 7 Specialist Marketingu / Shitjesh Hoteleri Kompania S&D TIRANE - Shqipėri
  Jan 9 I AM Property I AM Property Tirane - Shqipėri
  Nov 9 International Sales Representative Allan Lloyds Tirane - Shqipėri
  Jun 28 Operatori iContact Tirana - Shqipėri
  Dec 11 Junior Business Development Manager Allan Lloyds Tirane - Shqipėri
  Dec 10 International Sales Representative Allan Lloyds Tirane - Shqipėri
  Sep 1 Agjent Shitje Avanntive Consulting Tirane - Shqipėri
  Jan 3 Menaxher B Live Shqipėri
  Oct 3 Shitese / Menaxhere APHRODITA & ALFA Tirane - Shqipėri
  Oct 2 Shitese profesionale Ande-lm shpk Tiranė - Shqipėri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.