Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 26)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Feb 12 Agjente e shitjes (Femer) Eco Line SHPK Fushe Kosove - Kosovė
  Sep 5 Asistent/i e shitjes Coincasa Prishtinė - Kosovė
  Jul 13 Agjente e shitjes Eco Line SHPK Kosovė
  Apr 27 Opportunitą di lavoro sulla campagna di Local Web Energy Call Tirane - Shqipėri
  Mar 7 Specialist Marketingu / Shitjesh Hoteleri Kompania S&D TIRANE - Shqipėri
  Dje Shites/e ne Prizren - 3 pozita AZTECH Prizren - Kosovė
  Jan 28 Agjent i shitjes per hapsira Marketingu Urban Advertising Prishtine - Kosovė
  Sep 18 Agjent/e tregtar Pro Aqua Gjilan - Kosovė
  Sep 3 Shitėse/Menagjere e Shitjes LGShop Prishtinė - Kosovė
  Aug 29 Agjent i shitjes COMEX L.L.C Kosovė
  Jul 14 Kerkojme 5 shitese Direct Sales prishtine - Kosovė
  Jun 28 Operatori iContact Tirana - Shqipėri
  May 5 agjent tregtar Doni Sh.p.k prishtine - Kosovė
  Nov 5 Section Manager LC WAIKIKI Prishtine - Kosovė
  Nov 5 Store Manager LC WAIKIKI Peje - Kosovė
  Feb 18 Agjent i Shitjes - Komercialist (2 pozita) Arjeta Group Kosovė
  Feb 18 Brend Menaxher Arjeta Group Kosovė
  Dec 15 Agjent i Shitjes (2 pozita) Perfect Blue L.L.C Prishtine - Kosovė
  Aug 27 Shitese NTP Komfort Prishtine - Kosovė
  Dec 27 Brend Menaxher i Shitjes pėr Kosovė Jens Automotive House Prizren - Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.