Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 64)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  May 30 Housekeeper ITBM Group LLC Kosovė
  May 30 Executive Housekeeper ITBM Group LLC Kosovė
  May 30 Albanian/Serbian to English Translator ITBM Group LLC Kosovė
  May 30 Albanian/Serbian to English Translator (NATO Secret Clearance) ITBM Group LLC Kosovė
  May 30 Albanian/Serbian to English Translator (NATO Top Secret Clarence) ITBM Group LLC Kosovė
  May 30 Facilities Maintenance Specialist ITBM Group LLC Kosovė
  Apr 28 Housekeeper ITBM Group LLC Kosovė
  Apr 28 Executive Housekeeper ITBM Group LLC Kosovė
  Sep 25 Mjeshter i keramikes pllakave ujit dhe sanitaris Arber G Prishtinė - Kosovė
  Sep 19 Mjeshter Suvatimi Vrriniknauf Kosovė
  Aug 16 Agjent Shitje ne Terren per produkte Dentare Futura Dent Kosovo Prishtine - Kosovė
  Jul 9 Jaffa Food&Cake kerkon punetore Jaffa Food&Cake Kosovė
  Jul 7 Kamariere (f) Ginger Bar Prishtine - Kosovė
  Jun 19 Autolarje W&SH Autolarje Fushe Kosove - Kosovė
  Apr 25 Agjent Shitje ne Terren per produkte Dentare Futura Dent Kosovo Prishtine - Kosovė
  Apr 12 Akademia e Karrierės - Orientim nė Karrierė pėr Maturantėt 2017 Kolegji Universum Kosovė
  Apr 8 3 Persona, Kuzhinė (Program formimi pėr kuzhinier) Hotel International Prishtina Prishtinė - Kosovė
  Mar 7 Kompania "S&D Invest " sh.a, Tirane, ofron vend pune ne pozicionin e Arketar/e-Recepsionist/e prane Kompania S&D Kavaje - Shqipėri
  Mar 7 Menaxher Pastrimi Kompania S&D TIRANE - Shqipėri
  Mar 5 Kuzhinjere Hotel RIO PRISTINA - Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.