Tė gjitha punėt (1 nė 11 nga 11)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Apr 10 B2B Axhent Shitje Europrinty Group Sh.p.k. Shqipėri
  Feb 26 Kerkojme agjente shitjesh TianDe Albania Shqipėri
  Nov 24 PREZANTUESE NE SHITJEN E PRODUKTEVE ELEKTRONIKE! Electronic Line tirane - Shqipėri
  Dje Agjent Shitje TOP Autocosmetics Tirane - Shqipėri
  Jun 16 Agjent Shitje TOP Autocosmetics Tirane - Shqipėri
  Jul 24 Agjent shitjesh Produkte Hallall Tirane - Shqipėri
  Mar 19 Agjent Shitje TOP Autocosmetics Tirane - Shqipėri
  Jan 3 Menaxher B Live Shqipėri
  Oct 24 Specialist Marketingu dhe Shitjesh DM Consulting Services Tiranė - Shqipėri
  Oct 3 Shitese / Menaxhere APHRODITA & ALFA Tirane - Shqipėri
  Oct 2 Shitese profesionale Ande-lm shpk Tiranė - Shqipėri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.