Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 57)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  May 21 1.UDHEHEQESE E FINANCAVE , 2.DY KOMERCIALISTE ,3. DY PROMOTERE, 4. DY RECEPCIONISTE ,5. DY NIKOQIRE ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Kosovė
  May 14 Punetor ne autolarje Batatina Prishtine - Kosovė
  May 9 Punėtor Pėr Montim Tė Mobiljeve Lesna ing.af Prishtine - Kosovė
  Apr 14 1 ndihmes/e kuzhinjeri, 2 nikoqire( mirembajtese dhomave), 3kamarier dhe 2 recepsioniste Hotel pashtriku Kosovė
  Apr 11 Zdrukthtar TelNetSoft Pristina - Kosovė
  Mar 30 Punesim ne Gjermani - Te gjitha pozicionet Tandek Kosova SHPK Bavaria - Gjermani
  Feb 24 Call Agent in Group Edi Group Edi Kosovė
  Jan 8 Local Subject Area Experts - Gender Related Mendez England and Associates Prishtine - Kosovė
  Nov 25 SERVICE TECHNICIAN Intrama Kosovo Prishtine - Kosovė
  Nov 1 Gazetar Online ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Kosovė
  Oct 6 NUOVA CAMPAGNA - AMBITO MEDICO ( PFIZER ) LIFE Tirane - Shqipėri
  Sep 10 Receptionist Empire Recruitment Dubai - Dubai
  Sep 10 Cook Empire Recruitment Dubai - Dubai
  Sep 10 Food runner Empire Recruitment Dubai - Dubai
  Sep 10 Hostess Empire Recruitment Dubai - Dubai
  Sep 10 Bartender Empire Recruitment Dubai - Dubai
  Sep 10 Waiter/waitress Empire Recruitment Dubai - Dubai
  Aug 15 Kerkojm puntor dhe monter te kuzhinave Meteori Prishtina - Kosovė
  Aug 12 Ma Belle shpall konkurs : Ma Belle Prishtinė - Kosovė
  Aug 7 Shites mobil ALBUS Auto SHPK fushe kosove - Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.