Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 48)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Aug 15 Kerkojm puntor dhe monter te kuzhinave Meteori Prishtina - Kosovė
  Aug 12 Ma Belle shpall konkurs : Ma Belle Prishtinė - Kosovė
  Aug 7 Shites mobil ALBUS Auto SHPK fushe kosove - Kosovė
  Jul 28 German Speaking Assistant Manoolia Shqipėri
  Jul 25 Depoist ALBUS Auto SHPK fushe kosove - Kosovė
  Jul 21 Konkurs pėr punėsim Ma Belle Kosovė
  Jul 6 Recepcioniste (4), Kuzhinier (2), Ndihmės Kuzhinier (2), Banakierė (4), Ndihmės Banakier (2), Kamari La Suisse Hotel Fushė Kosovė - Kosovė
  Jul 2 Pastruse ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Lipjan - Kosovė
  Jun 25 Oferta pune LULI Kosovė
  Jun 3 Patruese Edilgraniti NPT Prizren - Kosovė
  Mar 23 Kamarier / Banakier As Trade Lipjan - Kosovė
  Mar 11 Vozites Urban Taxi Prishtine - Kosovė
  Feb 14 Punetore ne Barnatore Barnatore Lipjan - Kosovė
  Jan 17 Kandidate te cilet zoterojne gjuhen Gjermane Troja shpk Prishtinen,Gjakove - Kosovė
  Oct 24 Kamarier Monroe Restaurant Pristina - Kosovė
  Oct 6 Pėrkthyes International Business Center Kosovė
  Sep 26 1 Punetor Per Regllazh Dhe 2 Praktikanta AGS Fushekosove - Kosovė
  Aug 27 Sherbyes ne fotokopje Zero Print Prishtine - Kosovė
  Jul 6 MUNDŹSI PUNŹSIMI NŹ 59 VENDE TŹ BOTŹS N.SH.PROMOKOS Kanada
  Jul 6 Kanada kėrkon punėtorė, lehtėson mundėsitė pėr migrim N.SH.PROMOKOS Kanada
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.