Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 171)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Jan 9 Intermediate C++ 3D Graphics Developer Scopic Software Shqipėri
  Jan 5 Blogere ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Shqipėri
  Jan 5 Web Editor ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Shqipėri
  Dec 26 UI/UX Graphics Designer Scopic Software Shqipėri
  Dec 26 Senior Ruby on Rails Developer Scopic Software Shqipėri
  Dec 22 Tirane, kerkohet specialist AutoCad 3D DF Trailers Tirane - Shqipėri
  Dec 21 Senior Web Developer Scopic Software Shqipėri
  Dec 20 Sales Support Specialist - German Speaking Scopic Software Shqipėri
  Dec 18 Tirane, kerkohet Shofer kamioni patenta CE ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Tirana - Shqipėri
  Dec 13 Senior Web Developer Scopic Software Shqipėri
  Dec 11 IFS kerkon operatore ne gjuhen italiane , pagesa super International Financial Services tirane - Shqipėri
  Dec 7 Senior Web Developer Scopic Software Shqipėri
  Nov 27 IFS kerkon operatore ne gjuhen italiane , pagesa super International Financial Services Shqipėri
  Nov 23 SEO Specialist Scopic Software Shqipėri
  Nov 20 Specialist Master Data / Departamenti i Financės All Balcans Corporation Tirana - Shqipėri
  Nov 17 Senior Web Developer Scopic Software Shqipėri
  Nov 14 Pergjegjes Magazine / Departamenti i Magazinimit dhe Logjistikes ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Tirana - Shqipėri
  Nov 13 Operatore ne gjuhen Italiane International Financial Services tirane - Shqipėri
  Nov 9 Intermediate C++ 3D Graphics Developer Scopic Software Shqipėri
  Nov 9 Junior QA Engineer Scopic Software Shqipėri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.