Tė gjitha punėt (1 nė 2 nga 2)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  May 16 Hoteleri N.SH.PROMOKOS Ontario - Kanada
  Nov 10 Kanada, ofroj vend pune Punonjės pėr shpimin e naftės dhe tė gazit. Work Everyday Kanada
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.