Tė gjitha punėt (1 nė 3 nga 3)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Sep 29 Sviluppatore Java junior Milano Jomaservizi Milano - Itali
  Sep 29 Sviluppatore Java Senior_Mi Jomaservizi Milano - Itali
  Aug 13 SVILUPPATORE T-SQL ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Itali
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.