Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 21)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Feb 7 1(NJĖ) FATURISTĖ/E(ASISTENT/E NE ADMISTRATE) NTSH TEMAJ PRIZREN - Kosovė
  Nov 12 Asistente zyre Vikads Group Kosovė
  May 31 Inxhinier mekanik ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Prishtine - Kosovė
  Mar 11 Specialista risorse umane Jomaservizi Shqipėri
  Feb 18 CRM / Outbound-Agent (m/w) MIK Agency Prishtine - Kosovė
  Feb 15 Specialist per shkrim projektesh Shkrim Projektesh Tirana - Shqipėri
  Sep 13 Specialista Risorse Umane Jomaservizi Shqipėri
  Jun 26 Business Consultant D&D Business Support Center Prishtine - Kosovė
  Aug 13 Asistente dhe Mjeshter Euro Transport Gjilan - Kosovė
  Jun 3 Asistente e financave Agro Trade shpk Kosovė
  Jun 3 Recepcioniste Agro Trade shpk Prishtine - Kosovė
  Feb 6 Hostis Ma&Ar Kosovė
  Feb 6 Hostis Ma&Ar Kosovė
  Jan 13 Punesim ne Dubai Ma&Ar Dubai - Dubai
  Sep 2 Call Center Manager VERBALCONTACT CENTER Prishtine - Kosovė
  Jul 17 Call Center Manager VERBALCONTACT CENTER prishtine - Kosovė
  Jul 12 Call Center Manager VERBALCONTACT CENTER prishtine - Kosovė
  Jun 7 Zyrtar/e Administrativ/e (Folės i gjuhės Turke) ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Prishtine - Kosovė
  Mar 20 Juriste JT Software Development Prishtine - Kosovė
  Mar 20 Asistente JT Software Development Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.