Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 20)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Dec 10 Agjentė tė thirrjeve Beep Solutions Prishtina - Kosovė
  Nov 29 Edukatore nė Amerikė! Global Work & Training Agency SHBA
  Nov 14 Call Agent Inbound Call Agent Inbound Prishtinė - Kosovė
  Oct 3 Praktikant per Vleresime Mjedisore & Sociale Abkons shpk Prishtine - Kosovė
  Aug 13 Call Agent ONCALL Prishtina L.L.C. Prishtinė - Kosovė
  May 17 Agjent/e Innova swiss group Prishtine - Kosovė
  May 7 Call Agent Swiss Direct Group Prishtine - Kosovė
  May 2 Kamarier Te Shoki Prishtine - Kosovė
  Jun 4 Punė pėr studentė nė Gjermani ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Maqedoni - Serbi
  Sot Kerkohen agjente shitje Energy Call Tirane - Shqipėri
  Dec 28 Kundendienst - Gjermanisht (Femer) CrossFit Kosovė
  Sep 18 Agjent/e tregtar Pro Aqua Gjilan - Kosovė
  Aug 18 Call Center Agent B&S Dialogmarketing sh.p.k. Prishtinė - Kosovė
  Jun 28 Operatori iContact Tirana - Shqipėri
  May 13 Call Center Agent B&S Dialogmarketing sh.p.k. Prishtinė - Kosovė
  May 5 CALL CENTER GR COMMUNICATIONS samit DURRES - Shqipėri
  Apr 9 Kerkohen Call Agent per UMFRAGE ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Prishtine - Kosovė
  Mar 17 operatori telefonici samit durres - Shqipėri
  Sep 15 COMPPOSSIBILITA DI CRESCITA E FORMAZIONE PROFESSIONALE PER DIVENTARE TEAM LEADER AGNIA ITALIANA CALL business call TIRANE - Shqipėri
  Mar 25 Kerkoj frizere per sallonin Mehmet Yarar Mehmet Yarar Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.