Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 351)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  May 22 Kryepunėtor i mirėmbajtjes teknike ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
  May 22 Mjeshtėr pėr saldime dhe punė bravari e llamarine ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
  May 22 Mjeshtėr i instalimeve elektrike ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
  May 22 Mjeshtėr pėr nxehje, klimatizim dhe ventilim ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
  May 22 Mjeshtėr pune me pllaka qeramike, granit, mermer etj. ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
  May 22 Mjeshtėr tė Knaufit ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
  May 22 Ngjyrosės ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
  May 22 Zdrukthėtar ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
  May 22 Ujėinstalues ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
  May 22 Inxhinier i diplomuar i Makinerise ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
  Sep 16 Nurse ITBM Group LLC Vushtrri, Camp Novo Selo - Kosovė
  Sep 16 Medical Doctor (Physician) ITBM Group LLC Vushtrri, Camp Novo Selo - Kosovė
  Feb 19 Ingjinier i Ndėrtimtaris ITBM Solutions LLC Prishtine - Kosovė
  Jun 20 Call Agent RustiCall Prishtina Prishtinė - Kosovė
  Jun 19 AMBULLATIV/ E Gota Group Prizren - Kosovė
  Jun 19 Kuzhinier, ndihmes kuzhinier, kamarier Nero Restaurant Prishtine - Kosovė
  Jun 12 Sutherland - Deutschsprachige Kundenbetreuer/-in ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Prishtine - Kosovė
  Jun 11 Intermediate C++ 3D Graphics Developer Scopic Software Shqipėri
  Jun 11 DevOps Engineer Scopic Software Shqipėri
  Jun 4 Recepcioniste, Kuzhinjer, Kamarier, Shnakist Hotel Restaurant Sonoma Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.