Jobs in Kėshillim (1 nė 4 nga 4)
Data Titulli Kompania Lokacioni
  Jan 29 The Law Practitioner ~KIWER Prishtine - Kosovė
  Dec 24 Recruitment Specialist Poseidon Human Capital Tirana - Shqipėri
  Nov 13 Senior Environmental Consultant Abkons shpk Prishtinė - Kosovė
  Oct 3 Praktikant per Vleresime Mjedisore & Sociale Abkons shpk Prishtine - Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.