Jobs in Tjetėr (21 nė 40 nga 57)
Data Titulli Kompania Lokacioni
  Nov 22 kamarierė Hotel ARBERI Lipjan - Kosovė
  Nov 4 Ndihmese ne kuzhine pizzeria 038 prishtine - Kosovė
  Sep 25 Mjeshter i keramikes pllakave ujit dhe sanitaris Arber G Prishtinė - Kosovė
  Aug 16 Agjent Shitje ne Terren per produkte Dentare Futura Dent Kosovo Prishtine - Kosovė
  Jul 18 Work from home General Call Kosovė
  Jul 9 Jaffa Food&Cake kerkon punetore Jaffa Food&Cake Kosovė
  Jul 7 Kamariere (f) Ginger Bar Prishtine - Kosovė
  Apr 12 Akademia e Karrierės - Orientim nė Karrierė pėr Maturantėt 2017 Kolegji Universum Kosovė
  Mar 7 Kompania "S&D Invest " sh.a, Tirane, ofron vend pune ne pozicionin e Arketar/e-Recepsionist/e prane Kompania S&D Kavaje - Shqipėri
  Mar 7 Menaxher Pastrimi Kompania S&D TIRANE - Shqipėri
  Mar 5 Kuzhinjere Hotel RIO PRISTINA - Kosovė
  Mar 5 Kamarjer/e Hotel RIO PRISTINA - Kosovė
  Jun 8 Project Manager Smartcom KS Kosovė
  Feb 24 Call Agent in Group Edi Group Edi Kosovė
  Nov 25 SERVICE TECHNICIAN Intrama Kosovo Prishtine - Kosovė
  Aug 15 Kerkojm puntor dhe monter te kuzhinave Meteori Prishtina - Kosovė
  Jul 6 Recepcioniste (4), Kuzhinier (2), Ndihmės Kuzhinier (2), Banakierė (4), Ndihmės Banakier (2), Kamari La Suisse Hotel Fushė Kosovė - Kosovė
  Mar 11 Vozites Urban Taxi Prishtine - Kosovė
  Jan 17 Kandidate te cilet zoterojne gjuhen Gjermane Troja shpk Prishtinen,Gjakove - Kosovė
  Aug 27 Sherbyes ne fotokopje Zero Print Prishtine - Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.