Jobs in Tjetėr (41 nė 57 nga 57)
Data Titulli Kompania Lokacioni
  May 9 Kujdestare e femijve Privat-Kujdesje ndaj femijve Prishtine - Kosovė
  Feb 5 Call Agent Boerner Kosova Prishtine - Kosovė
  Nov 26 Animator for online entertainment Infomedia d.o.o Shqipėri
  Nov 2 iOS Developer Mepika Gjilan - Kosovė
  Aug 25 Kamarjere / Ndihmese ne kuzhin Sandwich Bar Lipjan - Kosovė
  Dje Punetor per punime, riparim/sherbime N.C.E. shpk Tiranė - Shqipėri
  Dje Ekonomiste N.C.E. shpk Tiranė - Shqipėri
  Oct 19 Montues per pajisje audio per makine Kenwood Vlorė - Shqipėri
  Oct 16 Monitorues tė gjykatave/hulumtues Rrjeti Ballkanik i Gazetarisė Hulumtuese Prishtinė - Kosovė
  Oct 15 Ekonomist Poseidon-R Tiranė - Shqipėri
  Oct 15 Specialiste per prodhim dhe montim Agiplast Tiranė - Shqipėri
  Oct 10 Agjent udhetimi Siroalva Tiranė - Shqipėri
  Oct 10 Key Account Manager Porsche Albania Tiranė - Shqipėri
  Oct 5 Banakier Bermon Hotel Tiranė - Shqipėri
  Oct 5 Kamarier Bermon Hotel Tiranė - Shqipėri
  Oct 1 Lektor/Redaktor Language Translation Agency Prishtinė - Kosovė
  Sep 4 Katėr kamariere Petrol Company Prishtinė - Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.