KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
3CIS J.S.C.-

3CIS J.S.C., nėpėrmjet kompanisė Cisco Systems, sipartneri mė i madhi kompanise nė nivelin global, ėshtė nė proēes tė finalizimit tė disa kontratave shumė vjeēare pėr ofrimin e shėrbimeve profesionale pėr dizajnim, implementim, migrim dhe monitorim/mbikqyrje tė rrjeteve telekomunikuese. Kėto kontrata pėrfshijnė punėt nė shėrbime profesionale tė cilat duhet ofruar Operatorėve mobil mė tė mėdhenj tė Telekom-it tė Evropės, Amerikės Veriore, Afrikės dhe Azisė-Pacifikut.

Kompania: 3CIS J.S.C.
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Teuta
Industria: IT/Zhvillues softuerėsh
Adresa: Prishtinė , Kosovė
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar:
Shteti: Kosovė
Tel: +381 38 226 002
Fax:
E-mail: info@3cis.net  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 11/09/2012
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.