KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
-

Kerkoj puntor per punimin e dyerve dhe dritareve dhe montimin

Kompania: "ALULUX-S"N.SH.P.
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Besarti
Industria: Industri/Prodhimtari
Adresa: Rr. Per Novoberd ne dalje te Gjilanit (saktesishte te gurthyesi i bejta comercit)
Qyteti: Gjilan
Kodi Postar: 60000
Shteti: Kosovė
Tel: 0280 324 840
Fax:
E-mail: << Informatė e fshehur>>  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 03/04/2013
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.