KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
-

Kompania "DKG"SH.A. Prishtine keron nje Asistente e zyres e cila e njeh gjuhen Gjermane shkelqyeshem dhe eshte ne gjendje te perkthej.
Per informata ne te hollsishme munde te na kontaktoni me e-mail, dhe njeherit mund te na dergoni CV e juaj.
E-maili: info@dkg-sha.com

Kompania: "DKG" SH.A.
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Tjetėr
Adresa: Rr. Dardania, Blloku 7 Hyrja 1, nr. 1 10 000 Prishtinė
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 038 55 20 29
Fax: 038 55 20 28
E-mail: info@dkg-sha.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 16/06/2011
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.