KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
-

Kompani e sukseshme ndertimi ne Shqiperi

Kompania: "EDAL"sh.p.k.
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues:
Adresa: EDAL Center rr.Punetoret e Rilindjes, no:15/2, k.3-te, Tirane
Qyteti: Tirane
Kodi Postar: 11111
Shteti: Shqipėri
Tel: 04 253610
Fax: 04 253605
E-mail: agrondaci@edal.org  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 22/03/2005
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.