KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Green & Green S.r.l.-

Kompania: Green & Green S.r.l.
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Adresa: << Informatė e fshehur>>
Qyteti: Rende
Kodi Postar:
Shteti: Itali
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax:
E-mail: candidature@greengreen.it  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 05/10/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.