KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Scopic Software

US-based Scopic Software is a leading authority in quality, economical custom solutions for web, mobile and desktop. Founded in 2006, Scopic now has over 200 team members spread all over the world. We might be a global company, but we cater to specific, local needs. Nothing inspires us more than the challenge of finding the right solution for a complicated problem. Above all, we are dedicated to building unique applications for our clients.

Since our establishment, we’ve enjoyed sustained growth and strive to make an impact in the world of software development. As our company matures we’ve stayed focused on what really matters: attracting and retaining global talent, developing dynamic solutions that leverage the latest technologies and maintaining successful partnerships with our clients.

Kompania: Scopic Software
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Oksana
Industria: IT/Zhvillues softuerėsh
Adresa: 12 Carly Circle Rutland, MA 01543, USA
Qyteti: Rutland
Kodi Postar:
Shteti: SHBA
Tel: 978-793-1730
Fax:
E-mail: oksana.h@scopicsoftware.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.scopicsoftware.com
Regjistruar me: 26/12/2014
Gjithsejt punė tė shpallura: 124
Pėr momentin tė hapura: 118

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
26/07/2017 Marketing Specialist Marketing Shqipėri
17/07/2017 Inside Sales Rep for Software/IT Marketing Shqipėri
11/07/2017 C++ Computer Vision Developer IT/Zhvillues softuerėsh Shqipėri
07/07/2017 Java Developer (Senior Level) IT/Zhvillues softuerėsh Shqipėri
12/06/2017 Intermediate C++/Qt Developer IT/Zhvillues softuerėsh Shqipėri
01/06/2017 Intermediate Python/Django Developer IT/Zhvillues softuerėsh Kosovė
12/05/2017 Intermediate/Senior Web Developer (PHP/JS) IT/Zhvillues softuerėsh Shqipėri
10/05/2017 Intermediate Python/Django Developer IT/Zhvillues softuerėsh Shqipėri
28/04/2017 Intermediate Python/Django Developer IT/Zhvillues softuerėsh Shqipėri
28/04/2017 System Administrator (Junior - Intermediate) IT/Zhvillues softuerėsh Shqipėri
19/04/2017 Software Project Manager Menaxhment Shqipėri
18/04/2017 Intermediate+ - Senior Web Developer IT/Zhvillues softuerėsh Shqipėri
12/04/2017 Senior Web Developer IT/Zhvillues softuerėsh Shqipėri
07/04/2017 Senior Web Developer IT/Zhvillues softuerėsh Kosovė
22/03/2017 Senior Web Developer IT/Zhvillues softuerėsh Shqipėri
15/03/2017 Junior - Intermediate Javascript Developer IT/Zhvillues softuerėsh Shqipėri
28/12/2016 Intermedaite+ PHP/JS Developer IT/Zhvillues softuerėsh Kosovė
15/12/2016 DevOps System Administrator IT/Zhvillues softuerėsh Shqipėri
25/11/2016 Software QA Specialist IT/Zhvillues softuerėsh Kosovė
26/10/2016 Software Project Manager IT/Zhvillues softuerėsh Bosnje dhe Hercegovinė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.