KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Zyra e Rregullatorit pėr Energji

Kompania: Zyra e Rregullatorit pėr Energji
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Zyra e Rregullatorit pėr Energji
Adresa: Rr. Hamdi Mramori Nr. 1
Qyteti: Prishtina
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 0038138247615
Fax: 0038138247620
E-mail: info@ero-ks.org  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.ero-ks.org
Regjistruar me: 14/07/2006
Gjithsejt punė tė shpallura: 10
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.