KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Gearsup Solutions Gearsup Solutions
 
Titulli: 10 Junior Travel Agents
Kategoria e punės: Shėrbime tė klientėve [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime tė klientėve  ]
Pėrshkrimi:
Mėso, puno & udhėto

Ftohen tė rinjtė dhe tė rejat e talentuar qė janė tė interesuar tė hyjnė nė botėn e turizmit tė aplikojnė pėr 10 pozita pėr punė praktike me trajnim te integruar!

Mesoje punėn nė agjenci tė udhėtimeve nga trajnerėt dhe mentorėt mė tė mirė nė Kosovė.

Merr pjesė nė udhėtime familjarizuese nė destinacione tė ndryshme. Mbikėqyrje nga kujdestarja profesionale gjatė gjithė kohės.

Pėr tė aplikuar klikoni nė linkun kėtu → http://junioragent.gears-up.com

Afati i fundit pėr tė aplikuar: 22 shkurt 2019

Kėto janė kriteret qė aplikanti duhet tė pėrmbushė pėr tė aplikuar:
● Mosha 18-23 vjeē
● Shkolla e mesme apo ajo profesionale e pėrfunduar
● Njohuri tė mira tė gjuhės angleze
● Pasaporta e vlefshme

Dokumente qė duhet tė dėrgohen pėr aplikim:
● CV
● Diplomat e shkollės apo indeksi i fakultetit
● Letėr motivuese nė anglisht

Ēdo aplikant i pėrzgjedhur do tė ftohet nė intervistė.

Pėr mė shumė informata na kontaktoni nė: hr@gears-up.com
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Praktikė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: Bregu i Diellit, Hyzri Talla 18
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 08/02/2019 / Shikuar gjithsejt 420 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Gearsup Solutions
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.