KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: JONI-H SH.P.K. JONI-H SH.P.K.
 
Titulli: 2 Agjent/e te Shitjes
Kategoria e punės: Shitblerje [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shitblerje  ]
Referenca e Punės: 01/20
Pėrshkrimi:
Kushtet te cilat duhet plotėsuar pėr agjent te shitjes janė si ne vijim:
•        Te ketė Patent shofer te kategoris B
•        Te ketė pėrvojė pune si agjent spaku njė vitė (e preferueshme)
•        Tė ketė shkathtėsi tė shkėlqyeshme ndėr-personale dhe tė komunikimit; (njohuri ne shitje direkte)
•        Arsimimi i mesem (te pakten) - Diploma universitare ėshtė pėrparėsi;
•        Tė ketė imazh profesional, etikė dhe sjellje tė mira;
•        Tė ketė shkathtėsi tė shkelqyeshme organizative dhe tė menaxhimit tė kohės;
•        Aftesi per punen ne presion, dhe fleksibilitet ne pune.

Detyrat kryesore:
•        Viziton klientėt, promovon prezanton dhe shet kafen e kompanisė;
•        Pėrgjegjės pėr gjetjen e klientave potencial;
•        Ofron konsultime profesionale pėr klientė nė lidhje me produktet e kompanisė;
•        Kėshillon klientėt potencialė nė lidhje me pėrzgjedhjen e produkteve;
•        Pėrfaqėson denjėsisht JONI-H SH.P.K tek publiku; qoftė nė telefon apo nė takime;
•        Pėrgaditė planin mujor dhe javor tė vizitave tek klientėt;
•        Pėrgaditė raportet mujore, javore dhe ditore (sipas kėrkesės) dhe i dėrgon tek Menaxheri;
•        Koordinon punėt individuale dhe me kolegė sipas Rregulloreve te Kompanisė.
Shkathtėsitė: njohuri ne shitje direkte
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Dobėt
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Pėrvoja (vite): 1
Lokacioni i punės: Vushtrri, Mitrovice, Prishtine, Kosovė
Adresa: Rr. Skenderbeu Vushtrri
Kodi postar: 42000
Data e shpalljes: 02/06/2020 / Shikuar gjithsejt 279 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: JONI-H SH.P.K.
Kontakt emri: Liridon Gruda
Kontakt email: jolly_espreso@yahoo.com
Kontakt udhėzimet: Pėr Aplikim qpo cfardo pyetje tjeter vetem permes email adreses, tė ceket nė subject pozita pėr tė cilėn aplikoni.
Aplikacionet pranohen deri me date: 14.06.2020 Ora: 16:00
Njė CV dhe ID e dergoni ne email adressen: jolly_espreso@yahoo.com
Mė shumė detaje: Kliko kėtu pėr tė lexuar mė shumė pėr kėtė punė.
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.