KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Nakuu Services Nakuu Services
 
Titulli: Administrat
Kategoria e punės: Administrative/Zyre [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Administrative/Zyre  ]
Pėrshkrimi:
Nakuu Services

-Shpall Konkurs vende tė lirė tė punės nė administratė.

-Te kete te perfunduar fakulltetin.
-Njohuri nė Microsoft Office dhe Shfletim nė Internet.
Pėrparėsi kanė kandidatėt me njohuri tė gjuhės Angleze, dhe njohuri tė pėrgjithshme, tė pėrdorimit tė kompjuterit.

-Tė interesuarit tė dėrgojnė CV e tyre nė:
EMAIL: info@nakuu.de
Facebook Messenger: m.me/nakuuservices/
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Lart
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Kosovė
Adresa: Rr. Uran Ajeti ,Mati 1 Prishtine
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 08/07/2019 / Shikuar gjithsejt 323 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Nakuu Services
Kontakt emri: Agon Bllaca
Kontakt email: info@nakuu.de
Adresa: Rr. Uran Ajeti ,Mati 1 Prishtine ,Prishtine 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: +38345242270
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.