KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: RJ45 Technologies SH.P.K. RJ45 Technologies SH.P.K.
 
Titulli: Agjent i shitjes (2 nė gjuhėn frėnge)
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Pėrshkrimi:
RJ45 Technologies sh.p.k. nė bashkėpunim me RJ45 Technologies SAS Francė ėshtė nė kėrkim tė 2 agjentėve tė shitjes pėr projektet e rradhės.

Pozita: Agjent i shitjes (2 nė gjuhėn frėnge)
Lokacioni: Prishtinė
Kushtet e punės:
Kontratė pune konform ligjit tė Republikės sė Kosovės.
Pergaditje profesionale nga ana jonė pėr punė.
Ambient i kėndshėm pėr punė.
Paga bazė mujore tė lartė + Bonuse
Kriteret:
Njohja perfekte e gjuhės Frėnge nė tė folur dhe nė tė shkruar (Obligative),
Pėrvojė pune ne telemarketing (e preferuar),
Tė ketė aftėsi tė mira komunikuese.

Pėr informata mė tė hollėsishme ju lutemi na kontaktoni nė mail adresėn tonė jobs@rj45.fr
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Frangjisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: Rr. Imzot Nike Prelaj, Lagja Ulpiane
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 17/09/2019 / Shikuar gjithsejt 543 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: RJ45 Technologies SH.P.K.
Kontakt email: jobs@rj45.fr
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.