KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: PurePower Filters PurePower Filters
 
Titulli: Agjent Shitje
Kategoria e punės: Shitje/Menagjer i shitjes [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shitje/Menagjer i shitjes  ]
Referenca e Punės: Shites Ambulantor
Pėrshkrimi:
Detyrat/Pergjegjėsitė: Agjenti i shitjeve:

Promovon produktet e kompanise dhe kryen shitjet per keto produkte
• Krijoni territor tė shitjes sė produkteve dhe tė vizitoni rregullisht klientėt
• Shqyrton, regjistron dhe dėrgon porositė ditore sipas afateve tė caktuara kohore
• Identifikoni rregullisht klientėt e ri potencial
• Shqyrton dhe tė siguroni qė pagesat e klientėve tė bėhen me kohė
• Tė promovoni njė qėndrim pozitiv nė kompani
• Tė punoni ngusht me menaxhmentin rreth nevojave tė shitjes
• Tė jeni nė gjendje tė arrini qėllimet e kompanisė
Si dhe pune tjera qe jane te lidhura direkt ose indirekt me shitje


Shkathtėsitė: Kushtet :
- Patent shoferi kategiria B
- Pervoje Pune si agjent I shitjes minimum 1vjet, - perparsi sektori I autopjeseve
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): 1
Lokacioni i punės: Ferizaj, Kosovė
Adresa: Zona Industriale Babush Ferizaj
Kodi postar: 70000
Data e shpalljes: 23/12/2018 / Shikuar gjithsejt 640 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: PurePower Filters
Kontakt email: info@ppfilters.com
Kontakt udhėzimet: Te interesuarit mund te kerkojne Aplikacionin ne info@ppfilters.com
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.